Teļiem

Mēs piedāvājam visus nepieciešamos produktus jaunlopu un telīšu audzēšanai, kā arī augstas kvalitātes piena aizvietotāju. Papildbarības teļiem ir pareizi sabalansētas un satur augstvērtīgākās izejvielas. Iesakām izmantot pareizi sabalansētas papildbarības, neaizmirstot nodrošināt teļus ar augstas kvalitātes rupjo lopbarību un dzeramo ūdeni. Visi produkti granulēti.

Papildbarība teļiem 0 – 2 mēn.
Tā ir ļoti garšīga un veselīga prestartera barība. Īpaši izveidota, lai teļš jau pirmajās dzīves nedēļās uzņemtu pietiekoši daudz sausās barības, kas dzīvnieku nodrošinātu ar nepieciešamajiem mikroelementiem, kas ir (organiskās izcelsmes formā), lai jaunais, teliņa organisms, pēc iespējas ātrāk var iegūt stabilu imunitāti.

Galvenās priekšrocības 0-2 mēn. teļu barībai ir:

– granulētā struktūra palielina barības uzņemšanu
– garšīgas izejvielas – kukurūza, sojas glutēns, linsēklas un piena pulveris padara barību ļoti garšīgu un viegli sagremojamu
– tas veicina ātru spurekļa attīstību un tādējādi uzlabo teļu audzēšanas efektivitāti
– augstvērtīgi vitamīni un organiskie mikroelementi, garantē stiprus un veselīgus teļus
0-2 mēn. barību iesaka izbarot pirmajās teļa dzīves nedēļās, nelielās, taču augošās devās, katru dienu izbarojot svaigu produktu.

Ēdināšanas shēma teļiem:
Piena izdzirdināšanu var pārtraukt, kad teļi prestartera barību 0-2 mēn. apēd vairāk kā 1kg dienā.
Ja teļi apēd 0-2 mēn. barību vairāk kā 0.75 kg dienā, to var nomainīt pret teļu barību 1-6 mēn. ar bioplex.
Vairāk par a/s “TUKUMA STRAUME” 0-2 teļu barību un pārējiem produktiem ko ražo a/s “TUKUMA STRAUME” uzzināsiet jautājot  kompānijas  produktīvo dzīvnieku ēdināšanas konsultantam.

Papildbarība teļiem 0 – 3 mēn.

Augstas kvalitātes starta barība no 5.teļu dzīves dienas.

Papildbarība teļiem 1 – 6 mēn. ar bioplex.

Īpaši augstvērtīgs produkts. Speciāli paredzēts mūsdienīgai un kvalitatīvai vaislu telīšu ēdināšanai. Nodrošina stabilu organisma attīstību un augšanu .Produktā iekļauti organiskās izcelsmes mikroelementi. Izēdināt telītēm līdz 6 mēnešiem.

Papildbarība teļiem 1 – 6 mēn.

Kvalitatīva teļu barība vecumā līdz 6 mēnešiem.

Papildbarība teļiem 6 – 12 mēn.

Izmanto kā  papildbarību jaunlopiem no 6 mēnešu vecuma.