Kontakti

„Straume”, Tumes pagasts, Tukuma novads, LV-3139 

Birojs
Biroja vadītāja – Anna Kagaine
Tel. 63181126, fakss 63181126
e-pasts: straume@apollo.lv

Komercdaļa
Komercdirektore – Lija Kupča
Tel. 63181126
Mob.tālr. 28633581
e-pasts: lija@straume.lv

Grāmatvedība

Galvenā grāmatvede– Inga Falkenburga
Tel.63129230
e-pasts: inga@straume.lv

Laboratorija
Laboratorijas vadītāja, kvalit.vadītāja – Sandra Kūla
Tel. 63181227
e-pasts: sandra@straume.lvPreču pasūtīšana, informācija par piegādēm
Dispičere – Signe Kajaka
Mob.tālr. 29243445
e-pasts: signe@straume.lv

Produktīvo dzīvnieku barību tirdzniecība un konsultācijas
Ēdināšanas speciālists – Dzintars Žukovskis
Mob.tālr. 26378964
e-pasts: dzintars@straume.lv

Mājas(istabas)dzīvnieku barības tirdzniecības daļa
Mājas(istabas)dzīvnieku barības tirdzniecības vadītāja – Ligita Strode
Mob.tālr. 29920840
e-pasts: ligita@straume.lv

Tirdzniecības pārstāvis Kurzemē, Zemgalē, Rīgā – Juris Aigars Āboliņš
Mob.tālr. 28600585
e-pasts: juris@straume.lv

Tirdzniecības pārstāvis Latgalē, Vidzemē – Sergejs Zujevs
Mob.tālr. 28672029
e-pasts: sergejs@straume.lv

Ražošana, graudu pirmapstrāde un glabāšana
Ražošanas daļas vadītāja – Ineta Renāre
Mob.tālr. 26397205

Veikals
Veikala vadītājs – Vladimirs Kravčuks
Tel. 63129329
Mob.tālr. 25620207
e-pasts: straume.veikals@inbox.lv

Veikala darba laiki:

P.O.T.C.P. 8.30 – 17.30
S. 9.00 – 13.30
Sv. – brīvdiena

Kā atrast a/s Tukuma straume ?