Mūsu uzņēmums ar savu klātbūtni ir kuplinājis daudzus, suņu audzētāju klubu un federāciju, pasākumus brīvā dabā. Esam bijuši sponsori neskaitāmām suņu izstādēm un uzskatām par savu goda lietu piedalīties šādos pasākumos un pabalstīt Latvijas suņu mīļus.

Gadu uzsākām ar Latvijas kamanu suņu federācijas organizēto ‘’Baltijas ziemas kausu 2012’’ Kamparkalnā Talsu pusē. Ziema, kamanu suņi, sportiskais azarts – tas var apburt jebkuru!

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība ‘’BT 1’’ divas reizes gadā, pavasarī Lieldienās un rudenī, Ķīpsalas izstāžu hallē organizē vērienīgas izstādes. Simtiem suņu un kaķu, zoopreces, dzīvnieku šovi – tas viss lielo un mazo dzīvnieku mīļu priekam.

Baldonē Riekstukalnā 21., 22.aprīlī notika Latvijas kamanu suņu federācijas sacensības ‘’Baltijas kauss 2012’’ bezsniega apstākļos. Pavasara spirgtās vēsmas, pirmie saules stari nemazināja cīņas sparu un sacensību azartu.

Jau vairākus gadus esam bijuši sponsori Latvijas suņu audzētāju apvienības rīkotajās izstādēs ‘’Līčos’’ pie Jelgavas. Izstādē ir bijušas skatāmas visdažādākās suņu šķirnes, esam satikušies ar jau seniem klientiem, kuru suņi jau gadiem ēd mūsu ražotās barības un ieguvuši jaunus klientus. Ir patīkami būt noderīgiem un klātienē sniegt konsultācijas un ieteikumus dzīvnieku barošanā.

Sena un stipra draudzība saista mūs ar takšu interneta portālu www.taksis.lv

‘’Taksisti’’ kā viņi paši sevi dēvē ir aizrautīgi, enerģiski un dzīvespriecīgi. Divas reizes gadā, pavasarī un rudenī, viņi rīko Latvijas takšu salidojumus uz kuriem laipni aicināti esam arī mēs.

7.jūlijā, šīs vasaras vienā no karstākajām dienām, Jūrmalas pilsētas svētku ietvaros Slokā notika ‘’International union of canine breeders’’ suņu izstāde. Varējām tikai apbrīnot suņu un viņu saimnieku izturību, kad gandrīz +31 grādu lielajā karstumā starptautiskās klases tiesnešiem, vajadzēja atrādīt sevi un iegūt vērtējumu. Diena beidzās ar negaisu, kas tomēr nenobiedēja ne mūs, ne daudzos izstādes dalībniekus.

‘’Lielcieceru’’ zirgu sporta centrā Jaunmārupē 21.jūlijā notika kluba ‘’Reto’’ organizētā suņu izstāde. Neskaitāmos ringos sevi atrādīja visdažādākās suņu šķirnes. Mēs bijām sponsori Latvijas dekoratīvo suņu kluba organizētajiem izstādes ringiem.

Aktīvi, azartiski, krāsaini – tā varētu raksturot Ķīnas cekulainos suņus un viņu saimniekus. Otro gadu pēc kārtas mēs esam laipni aicināti kuplināt Ķīnas cekulaino suņu kluba vasaras saietu Uzvaras parkā Rīgā. Pēc pasākuma secinājums nemainīgs – baudījums gan acīm, gan sirdij!

Vasarā Latviju ieskandina pilsētu svētki. Mūsu attālāki kaimiņi ir Ķemeri, kuros pilsētas svētki notika 11.augustā. Sportiskas aktivitātes, radošās darnīcas, dziesmas un dejas un arī suņu izstāde, bija šo svētku programmā. Braucām satikt savus klientus un iegūt jaunus kontaktus!