Kontakti

„Straume”, Tumes pagasts, Tukuma novads, LV-3139

Birojs
Biroja vadītāja – Anna Kagaine
Tel. 63181126, fakss 63181126
e-pasts: Anna.Kagaine@straume.lv


Grāmatvedība

Galvenā grāmatvede– Inga Falkenburga
Tel.63129230
e-pasts: Inga.Falkenburga@straume.lv

Laboratorija
Laboratorijas vadītāja, kvalit.vadītāja – Sandra Kūla
Tel. 63181227
e-pasts: Sandra.Kula@straume.lv

Preču pasūtīšana, informācija par piegādēm
Dispičere – Signe Jēce
Mob.tālr. 29243445
e-pasts: Signe.Jece@straume.lv

Produktīvo dzīvnieku barību tirdzniecība un konsultācijas
Ēdināšanas speciālists – Dzintars Žukovskis
Mob.tālr. 26378964
e-pasts: Dzintars.Zukuvskis@straume.lv

Ražošana, graudu pirmapstrāde un glabāšana
Ražošanas daļas vadītāja – Ineta Renāre
Mob.tālr. 26397205

e-pasts: Ineta.Renare@straume.lv

Veikals
Veikala vadītāja-Sintija Renāre
Tel. 63129329
Mob.tālr. 25620207
e-pasts: Sintija.Renare@straume.lv

Veikala darba laiki:

P.O.T.C.P. 8.30 – 17.30
S. 9.00 – 13.30
Sv. – brīvdiena

Kā atrast a/s Tukuma straume ?